مشخصات شهید

شهید مهران کمالی

654
نام مهران
نام خانوادگی كمالي
نام پدر محمد
تاربخ تولد 1350/06/09
محل تولد بوشهر - بوشهر
تاریخ شهادت 1367/05/04
محل شهادت شلمچه
مسئولیت رزمنده
نوع عضویت بسيج
شغل دانش آموز
تحصیلات دوره دبيرستان
مدفن بوشهر
جهت اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.
 • زندگینامه
 • وصیت نامه
 • زندیگنامه شهید ادامه مطلب
  بسمه تعالی

   

  "وصیت نامه شهید  مهران کمالی  "

   

  خداوند جهاد را برای عزت و بزرگواری اسلام واجب نمود.

   

  با سلام به رهبر کبیر انقلاب اسلامی ایران وبا دورود به ملت بیدار و همیشه در صحنه ایران ، مخصوصا" برادران و خواهران عزیز بوشهریم که به حق تاکنون به این انقلاب خدمت نموده و انشاءاله با ظهور دولت عالیه حضرت مهدی (عج) و در زیر لوای اسلام به خدمات خود ادامه خواهند داد. انشاءاله

  خدایا تاکنون احساس میکنم که در دریائی از درد غوطه میخورم ، در دنیائی از غم و حسرت غرق شده ام ، به حدی که اگر آسمانها وزمین را وهمه ثروت وجود را به من ارزانی داری بسهولت رد میکنم واگر همه عالم را علیه من آتش کنی حتی آخ هم نمیگویم و کوچکترین گله ای نمیکنم .

  خدایا تنها گمشده ام تو ترا میجویم و تنها از تو درخواست کمک میکنم و میدانم که    فریاد رس همه مظلومان توئی ، خدایا هدایتم کن زیرا میدانم که گمراهی چه بلای خطرناکی است. خدایا بسوی تو می آیم و از عالم و عالمیان می گریزم ، تو مرا درجوار رحمت خود مسکن ده.

  امام ای امید تمامی خلق در بند جور زمان وای عشق تمامی عاشقان عالم وای ناجی   دین حق ، ای ابراهیم زمان و ای عیسی دوران تو را تا سرحدجان دوست دارم، وقتی می بینم عده ای ناآگاه قلب تو را که غم و درد تمامی محرومین را در خود دارد     می آزارند تمام وجودم میلرزد. ای امت عزیز و ایثارگر شما را به خدا نگذارید بیش از این قلب اماممان را بیازارند.

  ای مادر ، ای نوردیده من ، ای مادر خوب ومهربانم ، هرگز فراموشت نخواهم کرد . پدر ومادرمهربانم در این دنیای بی ارزش چه چیزی میخواهد باقی بماند ، آیا مادیات باقی میماند یا معنویات؟

  در اینجا از برادران و خواهران عزیز تقاضا دارم که این حقیر را حلال نمائید . چون بهر صورت خدای ناکرده امکان دلتنگی و یا غیبت در بین ما وجود دارد و با دعا برای طول عمر امام امت و پیروزی رزمندگان اسلام و استواری این جمهوری اسلامی سخنانم را به پایان میرسانم. در هرکجا که صلاح میدانید ازمردم برایم حلالیت بطلبید. انشاءاله./

   

  والسلام

  مهران کمالی

   

    ادامه مطلب
  ادامه مطلب
  ادامه مطلب
  ادامه مطلب
  ادامه مطلب
  اطلاعات مزار
  محل مزار بوشهر
  وضعیت پیکر
  تصویر مزار
  موقعیت مکانی مزار
  گالری تصویر
  مشاهده سایر تصاویر
  فضای مجازی
  مشاهده سایر تصاویر
  اسناد و مدارک
  مشاهده سایر اسناد
  کتابخانه
  مشاهده سایر کتاب ها
  در صورتی که تصویر، اطلاعات و یا خاطره ای مرتبط با شهید در اختیار دارید با ما به اشتراک بگذارید