مشخصات شهید

شهید محمد نامدار

409
نام محمد
نام خانوادگی نامدار
نام پدر عزيز
تاربخ تولد 1344/01/10
محل تولد بوشهر - كنگان
تاریخ شهادت 1361/01/16
محل شهادت رقابيه
مسئولیت رزمنده
نوع عضویت بسيج
شغل دانش آموز
تحصیلات دوره دبيرستان
مدفن كنگان
جهت اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.
 • زندگینامه
 • وصیت نامه
 • شهيد محمد نامدار در سال 1344 و خانواده اي مذهبي و متدين در شهركنگان  پا به عرصه هستي گذاشت .در سن هفت سالگي پا به دبستان گذاشت و توانست تا كلاس سوم راهنمايي را با موفقيت پشت سر بگذراند  .

  دوران انقلاب در راهپيمايي ها و مجالس سخنراني شركت فعال داشت . بعد از پيروزي انقلاب اسلامي عضو فعال بسيج به شمار مي رفت . با شروع جنگ تحميلي به جبهه شتافت سرانجام در تاريخ 16 /1 /61 , در عمليات فتح المبين كه با هدف آزاد سازي دزفول ,دهلران ,تامين انديمشك , شوش و اهواز در منطقه  شوش و دزفول با رمز يا زهرا (س) آغاز گشته بود و با عث آزاد سازي 2400 كيلومتر مربع از خاك مقدس وطن اسلامي و تلفاتي برابر با4000  كشته و مجروح , 15000 اسير و انهدام 18 هواپيما 80 توپ  361 تانك و نفربر و بغنيمت گرفتن 215 توپ  و 320 تانك و نفربر براي عراقي هاي بعثي بود ، شربت شيرين شهادت را نوشيد . روحش شاد و يادش گرامي باد . ادامه مطلب
  اينجانب محمد نامدار با ميل و رضاي خود عازم جبهه  مي شوم . رفتنم به جبهه به اجبار هيچ كس نبوده است . هدفم شهادت در راه آزادي و دين مبين  اسلام است .  هر كسي هدفي داشته باشد به هدف خويش نايل مي آيد . اگر شهيد شدم مرا در گلزار شهداء كنگان دفن كنيد و از پدر و مادر م مي خواهم  براي من گريه نكنند و از خدا بخواهند كه عمر امام بيشتر كند . هر شب جمعه تا مدت سه هفته در منزل ما دعاي كميل بخوانيد . من مي خواهم با شهادت خود مشت محكمي به دهان آمريكا بزنم .

    ادامه مطلب
  ادامه مطلب
  ادامه مطلب
  ادامه مطلب
  ادامه مطلب
  اطلاعات مزار
  محل مزار كنگان
  وضعیت پیکر
  تصویر مزار
  موقعیت مکانی مزار
  گالری تصویر
  مشاهده سایر تصاویر
  فضای مجازی
  مشاهده سایر تصاویر
  اسناد و مدارک
  مشاهده سایر اسناد
  کتابخانه
  مشاهده سایر کتاب ها
  در صورتی که تصویر، اطلاعات و یا خاطره ای مرتبط با شهید در اختیار دارید با ما به اشتراک بگذارید