مشخصات شهید

حكيم اسماعيل زاده

198
نام حكيم
نام خانوادگی اسماعيل زاده
نام پدر خليل
تاربخ تولد 1345
محل تولد بوشهر - کنگان
تاریخ شهادت 26/ 1/ 67
محل شهادت ميمك
مسئولیت سرباز زميني
نوع عضویت سرباز زميني
شغل كارگر
تحصیلات پنچم ابتدایی
مدفن كنگان
جهت اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.
 • زندگینامه
 • خاطرات
 • شهيد حكيم اسماعيل زاده در سال  1345 در شهر كنگان وخانواده اي متدين و مذهبي ديده به جهان گشود . ايشان از هفت سالگي به مدرسه رفت و تا كلاس پنجم ابتدايي تحصيل نمود . سپس  ترك تحصيل نمود و به كارگري روي آورد تا از اين راه امرار معاش خانواده را فراهم سازد . وي فردي بسيار مهربان و كم حرف بود و سعي مي كرد تا گره از كار هاي دوستان و آشنايان خود بگشايد . از ويژگي هاي بارز اخلاقي ايشان علاقه زياد به كودكان و احترام گذاشتن به آنها بود . به صله رحم اعتقاد فراوان داشت .  هيچ گاه از كسي كينه اي به دل  نمي گرفت . اوايل انقلاب در كليه راهپيمايي ها  شركت فعال داشت . شهيد اسماعيل زاده  علاقه زيادي به جبهه و جنگ داشت و همين باعث شد كه در سن نوجواني راهي جبهه هاي جنگ شود . سرانجام در تاريخ 26/1/ 67 در جبهه ميمك بعنوان سرباز دلير اسلام در عمليات تك دشمن و اصابت تركش خمپاره به درجه رفيع شهادت نايل گرديد . روحش شاد و يادش گرامي باد ادامه مطلب
  ادامه مطلب
  ادامه مطلب
  شهيد به روايت پدر

  شهيد دومين فرزند من مي باشد . هنگام اعزام به جبهه 19 سال داشت و بسيار بشاش بود . گويا مطمئن بود ديگر از خدمت مقدس سربازي  برنمي گردد .  در خانه و بيرون  بسيارخوش اخلاق ، ديندار ، مهمان نواز و با همه بچه هاي محل مهربان بود . همه را دوست داشت و با برادران اهل تسنن نيز بسيار مودبانه و محترمانه رفتار مي كرد .

  خبر شهادت فرزندم را از آقاي شيخ عباس عاشوري شنديم  . 

  در قبال خون شهيدان  بايد از وطن به قيمت  جان مان كه شده دفاع كنيم  ، چراكه اين وطن امانتي مي باشد كه شهداء به ما سپرده اند ، تا اين سرزمين محلي باشد براي معرفي اسلام  به جهانيان  .

    ادامه مطلب
  ادامه مطلب
  ادامه مطلب
  اطلاعات مزار
  محل مزار كنگان
  وضعیت پیکر
  تصویر مزار
  موقعیت مکانی مزار
  گالری تصویر
  مشاهده سایر تصاویر
  فضای مجازی
  مشاهده سایر تصاویر
  اسناد و مدارک
  مشاهده سایر اسناد
  کتابخانه
  مشاهده سایر کتاب ها
  در صورتی که تصویر، اطلاعات و یا خاطره ای مرتبط با شهید در اختیار دارید با ما به اشتراک بگذارید