»اخرین مطالب:
سومین کنگره بین المللی بوشهر دو قرن مقاومت در برابر استعمار برگزار می شود

سومین کنگره بین المللی بوشهر دو قرن مقاومت در برابر استعمار برگزار می شود

عبدالرحیم افروغ پیش از ظهر امروز در نشست خبری از برگزاری سومین کنگره بین المللی بوشهر دو قرن مقاومت در برابر استعمار خبر داد و گفت: سومین کنگره بوشهر دو قرن مقاومت در برابر استعمار ۲۰ اسفند ماه ساعت ۱۹ الی ۲۳ روبروی گورستان متجاوزان انگلیسی واقع در منطقه بهمنی بوشهر با حضور شخصیت های ملی و بین المللی، فعالان مبارزه با استکبار جهانی و خانواده های علما برگزار می شود.
دبیر کنگره بین المللی بوشهر دو قرن مقاومت در برابر استعمار افزود: استان بوشهر این قطعه از ایران اسلامی که مهد دلیر مردانی است که در طول تاریخ نشان دادند و ثابت کردند که پای آرمان های اسلامی و انقلابی خود هستند.
افروغ خاطرنشان کرد: با توجه به برگزاری این کنگره در دو سال اخیر و از آنجایی که با فرهنگ اصیل و ذات پاک و استکبار ستیز مردم یک پیوند ناگسستنی خورده است به همین منظور امسال برای برگزاری با شکوه سومین کنگره بوشهر دو قرن مقاومت در برابر استعمار را برگزار می کنیم.
وی افزود: در این مراسم سالار عقیلی و ساسان نوذری به عنوان خواننده انقلابی و سید جواد هاشمی هنرمند سینما و تلویزیون به عنوان مجری برنامه و هنرمندان استانی حضور دارند و به صورت زنده توسط صدا وسیما پخش خواهد شد. همچنین با توجه به هماهنگی های به عمل آمده چند شبکه بین المللی نیز این برنامه را پوشش خواهند داد.
افزوغ بیان داشت: کنگره دو قرن مقاومت در برابر استعمار صاحب دبیر خانه دائمی شده است که زیر نظر اشراف آیت الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان، فعالیت می کند و به عنوان تنها دبیرخانه کنگره دو قرن مقاومت است و شعبه دیگری ندارد.
افروغ اظهار کرد: یکی از متعالی ترین رویکردهایی که امروز به دنبال محقق کردن آن هستیم نهادینه کردن فرهنگ مقاومت با تمام تمام اشکال خود است.
دبیر کنگره بین المللی بوشهر دو قرن مقاومت در برابر استعمار خاطر نشان کرد: امروز وقتی دشمن با ما به جنگ اقتصادی می آید، بایستی بستر خود را محکم کنیم و با بستر اقتصادی مقابل دشمن ایستادگی کنیم اما زمانی که دشمن با بستر جنگ فرهنگی با ما وارد جنگ می شود، با همین رویکرد و نگاه مقاومت به دشمن می پردازیم که امروز محور مقاومت و آنچه در عالم آمده و کشور های استکباری را به لرزه در آورده است برای ما صرفا بَعد نظامی ندارد بلکه در بعدهای سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و بعد نگاه خانوادگی برای ما بازخوانی می شود چرا که اگر می گوییم بوشهر در برابر استعمار باید از همین بعد هم برای ما باز خوانی شود و نهادینه شود.

نظر بدهید!!!

نظر شما برای “سومین کنگره بین المللی بوشهر دو قرن مقاومت در برابر استعمار برگزار می شود”

قالب وردپرس